A

MilkSafe™

Oferta wysokiej jakości testów i sprzętu MilkSafe™ wykrywającego najczęściej wykorzystywane antybiotyki w leczeniu krów mlecznych. Testy są walidowane przez zewnętrzne laboratorium ILVO w Belgii oraz posiadają pozytywną opinię Piwet-u w Puławach. Wszystko co musisz wykonać, to przygotować test i zinterpretować wynik – wizualnie lub przez jeden z dwóch rodzajów czytnika. Sprzęt MilkSafe™ i usługi cyfrowe umożliwiają testowanie mleka w dowolnym miejscu i na każdym etapie łańcucha dostaw surowca od gospodarstwa rolnego do laboratorium w zakładzie przetwórczym:

Mobilny inkubator i przenośny czytnik umożliwiają wykonanie testu w gospodarstwie rolnym, w trakcie transportu i w laboratorium zakładowym.
Czytnik stacjonarny ze zintegrowaną drukarką pozwala na natychmiastowy odczyt i archiwizację wyników w formie drukowanej.

Mobilna aplikacja MilkSafe™ umożliwia przechowywanie danych w celu pełnej identyfikowalności oraz tworzenia dokumentacji cyfrowej.

LACTOSENS®

LACTOSENS® jest bezpośrednim testem, który bada zawartość laktozy w mleku i produktach mlecznych w ciągu zaledwie kilku minut. Test jest łatwy w użyciu, umożliwia szybsze uwalnianie produktu do sprzedaży. LACTOSENS® umożliwia badanie mleka, jogurtu, mozzarelli, świeżego sera, śmietany, cottage cheese. Metoda ta jest walidowana w niezależnych laboratoriach i zapewnia dokładność na poziomie HPLC.

Kontakt

Masz pytania? Zapytaj naszego eksperta!

Marcin Kuprewicz

Business Manager – Dairy
tel. +48 601 326 593
plmk@chr-hansen.com