Wszystkie wpisy

Chr. Hansen ogłasza Strategię 2025 – nasz cel: tworzyć lepszy świat, naturalnie.

A

Chr. Hansen ogłasza Strategię 2025 – nasz cel: tworzyć lepszy świat, naturalnie.

Firma Chr. Hansen – dzięki swoim innowacyjnym rozwiązaniom mikrobiologicznym – ma dziś wyjątkową możliwość, by być motorem pozytywnych zmian i stawiać czoła pilnym, globalnym wyzwaniom. Od ponad 145 lat pracujemy na rzecz zrównoważonego rolnictwa, zdrowszej żywności i większej dostępności zdrowego stylu życia dla ludzi na całym świecie.

Od wielu dekad jesteśmy najchętniej wybieranym dostawcą dodatków dla przemysłu mleczarskiego, a w ciągu ostatnich trzydziestu lat zbudowaliśmy silny biznes dodatków do pasz dla zwierząt, suplementów diety i preparatów dla niemowląt. W okresie realizacji strategii, większość naszego wzrostu będą generować nasze podstawowe segmenty działalności. W związku z tym Chr. Hansen będzie nadal traktował priorytetowo i inwestował w działy Kultury i Enzymy Spożywcze oraz Zdrowie Zwierząt i Człowieka. W okresie realizacji strategii spodziewamy się wprowadzać na rynek innowacyjne produkty we wszystkich obszarach działalności, zarówno w istniejących, jak i nowych kategoriach produktów, na przykład w rozwiązaniach probiotycznych dla żywności oraz karm dla zwierząt domowych.

Nasza firma będzie nadal rozwijać swoje priorytetowe projekty w zakresie bioprotekcji i zdrowia roślin, a dziś uruchamia kolejny z dziedziny produktów fermentowanych na bazie roślin (Fermented Plant Bases).

Zamierzamy dalej wzmacniać swoją platformę technologiczną pod kątem wszystkich swoich specjalności, takich jak kultury i probiotyki, enzymy mleczarskie oraz fermentacja, w której będzie tworzyć wartość dodaną poprzez akwizycje i rozbudowę sieci partnerów badawczo-rozwojowych. Niedawne przejęcia HSO Health Care i UAS Laboratories są tego przykładem – oba oferują atrakcyjne możliwości synergii handlowej, operacyjnej i badawczo-rozwojowej.

Daleko zaszliśmy na naszej drodze, a w miarę jak poprzez nowe technologie uwalniamy moc dobrych bakterii (Power of Good Bacteria™), możemy zrobić o wiele więcej. Dlatego też jesteśmy dumni, że w ramach naszej Strategii 2025 możemy przedstawić nasz nowy cel: tworzyć lepszy świat, naturalnie.

Facebook Instagram Twitter Linkedin Youtube

Powiązane posty

Chr. Hansen oferuje probiotyczne pastylki do ssania dla zdrowia zębów

Chr. Hansen oferuje probiotyczne pastylki do ssania dla zdrowia zębów

Dobre bakterie odgrywają ważną rolę w naszym mikrobiomie

Dobre bakterie odgrywają ważną rolę w naszym mikrobiomie

Napoje przyszłości – Fermentacja. Przedefiniowana.

Napoje przyszłości – Fermentacja. Przedefiniowana.