• Mauricio Graber mówi o mega trendach

  5 mega trendów w przemyśle spożywczym

  W swoim pierwszym międzynarodowym wywiadzie – jako dyrektor generalny firmy Chr. Hansen – Mauricio Graber, wyjaśnia globalne mega trendy kształtujące sektory żywności i napojów.

 • Jogurt a jogurt probiotyczny

  Jogurt a jogurt „probiotyczny” – czy jest jakaś różnica?

  Chcąc odżywić się zdrowo sięgamy po jogurty. Nie wszystkie jogurty są jednak takie same. Istnieje chociażby różnica między jogurtem a jogurtem probiotycznym. Polega ona na rodzaju bakterii, które w nich…

 • Chr. Hansen to globalna firma biotechnologiczna oferująca naturalne dodatki dla branży spożywczej, farmaceutycznej oraz rolnictwa. Wszystkie oferowane rozwiązania powstały w oparciu o solidne kompetencje badawcze i rozwojowe, przy udziale znaczących wydatków na najnowocześniejsze technologie. Chr. Hansen jest liderem na rynku kultur bakteryjnych, enzymów, barwników naturalnych oraz dodatków prozdrowotnych. Firma zatrudnia 3000 pracowników w ponad 30 krajach, została założona w 1874 roku, jest notowana na giełdzie NASDAQ OMX w Kopenhadze.

 • Witaj w świecie Chr. Hansen Poland

  Chr. Hansen – naturalne i innowacyjne rozwiązania mikrobiologiczne

  Chr. Hansen to globalna firma biotechnologiczna oferująca naturalne rozwiązania mikrobiologiczne dla branży spożywczej, farmaceutycznej oraz rolnictwa. Jesteśmy liderem na rynku kultur bakteryjnych, enzymów, barwników naturalnych oraz dodatków prozdrowotnych.

 • Nola fit

  Ograniczenie zawartości cukru w produktach mleczarskich

  Cukier ma ostatnio złą prasę. Według New Nutrition Business, ograniczenie zawartości cukru jest jednym z dziesięciu najważniejszych trendów w żywności w roku 2018. Światowa Organizacja Zdrowia (WHO) zaleca zmniejszenie konsumpcji…